Персональний комп'ютер Artline Gaming X31 X31v11
Відео 20 | від 20 548 до 23 210 грн. Порівняти ціни 15 →Проц:Core i3, 10100F, 3.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce GTX 1650, 4 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Gaming X31 12
Характеристики
Artline Gaming X31 X31v11 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Gaming X31 X31v11
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Gaming X31v11 | 20 697 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X31 (X31v11) | 20 697 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Gaming X31 (X31v11) | 20 793 грн. |
Десктоп Artline Gaming (X31v11) | 20 577 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Gaming X31 (X31v11) | 20 548 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
13 лютого 2023, 01:36
Чи буде активована вінда? #
Якщо купити з модифікацією на віндоус, чи буде вона вже активована? Чи тільки встановлена?
18 травня 2022, 00:06
Корпус как на картинке? #
На картинке сайта на корпусе есть полу стеклянная крышка,но если смотреть все фотки то там обычно закрытая пластиковая или метал крышка,будет ли при покупке там стеклянная она?
Показано 3 із 6 запитань
ще 3 запитання
Відеоогляди
Рекомендуємо