Персональний комп'ютер Artline Gaming X39 X39v18
Відео 20Фото 12 | від 19 236 до 21 713 грн. Порівняти ціни 13 →Проц:Core i5, 8400, 2.8 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:GeForce GTX 1050 Ti, 4 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Gaming X39 65
Характеристики
Artline Gaming X39 X39v18 |
|
Материнська плата ASUS PRIME H310M-K. Процесор Core i5 Coffee Lake i5-8400. Корпус і блок живлення QUBE QB30A U3 500W. Встановлено два 120 мм вентилятора з RGB-підсвічуванням.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Gaming X39 X39v18
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39v18 | 19 599 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 (X39v18) | 19 599 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Gaming X39 (X39v18) | 19 693 грн. |
Десктоп Artline Gaming (X39v18) | 19 269 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Gaming X39 (X39v18) | 19 509 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо