Персональний комп'ютер Artline Gaming X90 X90v16
Фото 8 | від 57 402 до 61 916 грн. Порівняти ціни 13 →Проц:Core i5, 12600KF, 3.7 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 3060 Ti, 8 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Gaming X90 4
Характеристики
Artline Gaming X90 X90v16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Gaming X90 X90v16
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Gaming X90v16 | 58 071 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X90 (X90v16) | 58 071 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Gaming X90 (X90v16) | 57 949 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Gaming X90 (X90v16) | 57 402 грн. |
Десктоп Artline Gaming (X90v16) | 57 576 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо