HyperX Alloy Origins Aqua Switch
Відео 39Фото 11 |
HyperX Alloy Origins Aqua Switch |
|
Досить просунута ігрова клавіатура, одягнена в повністю металевий корпус, Верхня пластина, як і днище, виготовлена з легкого та міцного алюмінієвого сплаву. Кнопки оснащені новітніми фірмовими перемикачами HyperX Aqua, які відрізняються високою надійністю та довговічністю, 80 млн кліків. Кейборд отримав внутрішню пам'ять з можливістю окремого налаштування трьох профілів користувача.
Ігрова клавіатура HyperX Alloy Origins Aqua Switch має насичене RGB-підсвічування з коректним відображенням всього спектру кольорів і відтінків. Для налаштування використовується програма NGenuity 2. Дротове підключення винесено ближче до правого краю. Шнур має знімну конструкцію. Інтерфейс підключення до кейборду USB Type C. Підключення до комп'ютера USB Type A. У розкладку інтегрований блок індикації. Системні кнопки мають окремий індикатор. Передбачено швидке перемикання між профілями користувача, для цього використовується комбінація кнопок Fn+F1 (F2, F3). Нижня кришка має спеціальні нековзні накладки. Доступно три варіанти нахилу розкладки. Кнопкова механіка використовує конструкцію із чітким тактильним відгуком.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HyperX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HyperX.
Купити HyperX Alloy Origins Aqua Switch
Усі ціни 10 →Ігрова клавіатура HyperX Alloy Origins Aqua RGB PBT RU, Black (639N5AA) 63 | 4 899 грн. |
HyperX Alloy Origins Aqua USB RGB PBT RU, Black (639N5AA) | 4 899 грн. |
HyperX Alloy Origins Aqua 4P5N9AA | 3 999 грн. |
HyperX Alloy Origins Aqua USB RGB EN (HX-KB6AQX-US) | 4 899 грн. |
HyperX Alloy Origins Aqua USB RGB PBT RU, Black (639N5AA) | 4 899 грн. |
0 0 0 8 |
Якість, зовнішній вигляд, зручність Не виявив Leonid: користуюся HyperX Alloy Origins Red Switch більше року |
Чудова клавіатура. Взяв версію з Blue Switch, все чудово і в іграх, і в повсякденному використанні. 1. Blue Switch – саме те, що мені потрібно. 2. Яскраве, рівномірне RGB підсвічування. 3. Кабель, що відключається від клавіатури 1. Ціна. 2. Трохи своєрідне програмне забезпечення клавіатури, але до нього можна звикнути. |
складання, невелика водонепроникність, свитчі, бинди та софт. кейкапи відстій, трохи відпадають Mr Муррр: користуюся HyperX Alloy Origins Blue Switch більше року |
Модификації HyperX Alloy Origins
Ціни на HyperX Alloy Origins |
---|---|---|---|---|
HyperX Alloy Origins Aqua Switch | від 3 999 грн. | 10 пропозицій | ||
HyperX Alloy Origins Blue Switch | від 4 085 грн. | 2 пропозиції | ||
HyperX Alloy Origins Red Switch | від 3 699 грн. | 50 пропозицій |
Єдиний недолік полягає в тому, що швидко звик до неї і тепер мембранні клавіатури для мене трохи нестерпні.