Душова перегородка Asignatura Turia 90x190 39040409
Фото 5 |
Asignatura Turia 90x190 39040409 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asignatura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asignatura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asignatura Turia 90x190 39040409
Усі ціни 19 →Душові двері ASIGNATURA Turia 90 см (профіль - сатин, скло - прозоре) 3904 | 9 360 грн. |
Душові двері Asignatura Turia 90х190, прозоре скло 8 мм (39040409) kova-39 | 9 360 грн. |
Душові двері Asignatura Turia 90x90 см сатин (39040409) 39040409 | 9 360 грн. |
Двері для душової ніші ASIGNATURA Turia скляні розпашні 190x90см прозорі 8 | 9 360 грн. |
Душові двері ASIGNATURA Turia 90 см (профіль - сатин, скло - прозоре) 3904 | 9 360 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →