Душова кабіна Asignatura Turia 39020409 90x90 кутова
Фото 3 |
Asignatura Turia 39020409 |
|
Ручки з нержавіючої сталі.
Додатково може комплектуватися піддоном.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asignatura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asignatura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asignatura Turia 39020409 90x90 кутова
Усі ціни 48 →Душова кабіна ASIGNATURA Turia 90х90 (Проф. - сатин, скло прозоре) 3902040 | 12 999 грн. |
Душова кабіна Asignatura Turia 90х90х195 скло 8 мм (39020402) 39020402 | 14 000 грн. |
Кабіна для душу п'ятикутна кутова без піддону ASIGNATURA Turia 90x90x195см | 12 999 грн. |
Душова кабіна Asignatura Turia 90x90 см чорний матовий (39320402) 39320402 | 14 999 грн. |
Душевая кабина Asignatura Turia 90*90 без поддона (39020409) | 13 000 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →