Каталог   /   Авто та мото   /   Автозвук і електроніка   /   Відеореєстратори   /   Aspiring
Відеореєстратор

Aspiring Maxi 4 (MA1050WSPC)

Фото - Відеореєстратор Aspiring Maxi 4
Відео 2Фото 6
Aspiring Maxi 4
Основне
Типвідеореєстратор
Спосіб кріпленняна дзеркало заднього виду
Роз'єм живленняminiUSB
Камера
Тип матриціGalaxyCore GC2063
Відеочип / процесорAllwinner V536
Зйомка Ultra HD (4K)3840х2160 пікс. 30 к/с
Кут огляду170 °
Функції зйомкиG-сенсор (збереження відео)
запис звука
WDR (широкий динамічний діапазон)
Функції та можливості
Навігаціяшвидкість на відео
GPS-модуль
GPS-інформатор
ФункціїWi-Fi модуль
динамік
Додаткова камера
Виносна камера1 шт.
Роздільна здатність відео1920х1080 пікс.
Частота кадрів30 к/с
Кут огляду145 °
Дисплей
Діагональ дисплея9.66 "
IPS дисплей
Сенсорний дисплей
Інше
Макс. об'єм карти пам'яті128 ГБ
Резервне живленняакумулятор
Ємність акумулятора500 мАгод
Розміри255x71x36 мм
Офіційний сайтaspiring.ua
Дата додавання на E-Katalogвересень 2022
Маркування виробника
MA1050WSPC

Автомобільний відеореєстратор у форматі салонного дзеркала заднього виду. У комплекті з моделлю постачається набір універсальних кріплень, які допоможуть зафіксувати пристрій на штатному дзеркалі. На всю площину поверхні Aspiring Maxi 4, що відбиває, розширився сенсорний IPS-екран. По діагоналі його розміри становлять 9.66 дюймів. На дисплей можна виводити зображення з фронтальної камери автореєстратора та виносної «кубишки» для забезпечення видимості задньої півсфери.

Тильна камера комплекту зібрана в пило- та вологозахищеному корпусі зі ступенем захисту IP65. Розміщувати її передбачається як усередині салону, і зовні транспортного засобу. Зйомка на основну камеру пристрою здійснюється у високій роздільній здатності 4К (3840х2160 пікселів), тильний модуль записує ролики у форматі Full HD (1920х1080 пікселів). На додачу відеореєстратор оснастили GPS-датчиком з єдиною базою дорожніх попереджень SPEEDCAM, бездротовим модулем Wi-Fi для бездротового сполучення з мобільними гаджетами, вбудованим G-сенсором. Пристрій підтримує картки microSD об'ємом до 128 ГБ.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aspiring 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aspiring.

Купити Aspiring Maxi 4

Aspiring Відеореєстратор Aspiring MAXI 4 SPEEDCAM MA1050WSPC WIFI, GPS, 4K

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
4 999 грн.

Видеорегистратор-зеркало Aspiring Maxi 4 Speedcam, WIFI, GPS, 4K (MA1050WSPC) MA1050WSPC

Удобный в использовании автомобильный видеорегистратор, выполненный в форм-факторе зеркала заднего вида — Aspiring MAXI 4 (4K 3840*2160p.). Регистратор имеет высокое качество съёмки вашей поездки, работает на чипсете Allwinner V536 и имеет легко-настраиваемый поворотный объектив с углом обзора до 170 градусов.
Motostuff.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
5 499 грн.

Відеореєстратор Aspiring Maxi 4 Speedcam, WIFI, GPS, 4K, X2 Camers (дзеркало заднього виду)

Маркетплейс: MAUDAU  Lemko З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
5 736 грн.

Динаміка цін на Aspiring Maxi 4

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
не рекомендую купувати
9 квітня 2024
кут огляду, якість запису
Користуюся ASPIRING MAXI 4 понад півроку. Не рекомендую купувати. Часті зависання та пропуски в записі. Змінював роздільну здатність і тривалість файлу запису – нічого не допомагає. Підводив двічі, коли це потрібно було (просто перепусток набагато більше) – переглядаєш, а потрібний запис відсутній і немає його і в аварійних записах. Про режим паркування можна забути.
Додати відгук
Відеоогляди