Каталог   /   Авто та мото   /   Автозвук і електроніка   /   FM-трансмітери   /   Aspiring

FM-трансмітер Aspiring Wave 10

Фото - FM-трансмітер Aspiring Wave 10
Фото 6
Aspiring Wave 10
Основне
ТипFM-трансмітер
Діапазон частот87.5 – 108 МГц
Функції та можливості
Дисплей
Bluetooth / версія 5.3 /
Гучний зв'язок
Інтерфейси
USB-вхід
Кардридер
Макс. об'єм карти пам'яті / флешки64 ГБ
Інше
Порт для зарядкиUSB-A та USB-C
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0 та Power Delivery 3.0
Робота в мережі 24В
Офіційний сайтaspiring.ua
Дата додавання на E-Katalogсічень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aspiring 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aspiring.

Купити Aspiring Wave 10

Усі ціни 20 →

Aspiring WA.7001

Сучасний FM-трансміттер Aspiring Wave 10, 54W, з яким ви можете значно розширити експлуатаційні можливості автомобіля. Він... щепередає аудіофайли на 206 каналах, має діапазон до 8 метрів, сумісний з USB-носіями і оснащений Bluetooth. Ви можете підключитися через Bluetooth не тільки для дзвінків, але і для музики! Наявність стандартних слотів пам’яті Micro-SD та USB-порт дає вам можливість відтворювати музичні файли із зовнішніх носіїв. Запишіть музику, вставте в пристрій та насолоджуйтесь музикою! FM-трансмітер Aspiring Wave 10, виконаний у класиці жанру та оснащений портом USB НOST для програвання музики з Флеш карти, QC 3.0 (18W) для швидкої зарядки слот для карти памяті (максимум 64GB) та ще одним зарядним портом Type-C (PD36W) для швидкої зарядки зовнішніх пристроїв. Цей портативний пристрій призначений для перетворення звукового сигналу та його мовлення у форматі FM до головного пристрою для його подальшого відтворення через стандартну систему колонок. Модулятор працює на діапазоні 87,5-108,0 МГц, передає сигнал на відстань 5-8 метрів без ослаблення, залежно від віддаленості джерела. Головні переваги: Функція запам’ятовування точки переривання відтворення. Підтримує функції Bluetooth hands-free, музика. Підтримує захист від перенапруги, перегріву. Моніторинг заряду акумулятора в режимі реального часу, сигнал при зміні напруги. Автоматичне підключення. Модуль Bluetooth Передавач відтворює та передає аудіофайли на Ваш головний пристрій з телефону з високою якістю. Підтримує функцію Hands-Free. Bluetooth v5.3 Пристрій підключаєтся до мережі автомобіля через прикурювач, відсутність проводів робить його використання ще більш зручним. Оцініть усі переваги сучасних технологій у машині! З трансміттером Ви можете повністю використовувати Bluetooth та зарядити телефони. Напруга автомобільного акумулятора Функція вольтметра – це постійне відображення рівня заряду акумулятора автомобіля. Підтримка швидкої зарядки Підтримка швидкої зарядки PD (36 Вт) та QC 3.0 (18 Вт)
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 6 міс. від виробника
Поскаржитись
576 грн.

FM-трансмітер ASPIRING Wave 10 54W Black (WA.7001) WA.7001

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
543 грн.

Aspiring Wave 10 PD 54W (WA.7001) Wave10PD54W(WA.7001)

Розміри (ВхШхГ)/30 х 40 х 25 мм|Колір виробника/Чорний|Інтерфейси/Bluetooth, MicroSD, USB Type-A, USB Type-C|Вага/80 г|Спосіб... щезарядки/Прикурювач|Функції/Hands Free, Ухвалення / відхилення дзвінка, Підтримка перемикання композицій, Сигнал при зміні напруги|Посилання на сайт виробника/https://aspiring.ua/aspiring-wave-10-54w-uk|Країна виробництва/Китай|Підтримка форматів/APE, FLAC, MP3, WAV, WMA|Особливості/Швидка зарядка, Вольтметр, Дисплей, Захист від перегріву, Захист від перенапруги, Мікрофон|Гарантійний термін/1 рік|Комплектація/FM-модулятор, Інструкція, Гарантійний талон|Бренд/Aspiring
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
545 грн.

FM-трансмітер Aspiring Wave 10 54W (WA.7001) UA WA.7001

Sota.storeМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
526 грн.

FM-Трансмітер + АЗП Aspiring Wave 10 54W WA.7001

Сучасний FM-трансмітер Aspiring Wave 10, 54W розширює можливості автомобіля, дозволяючи бездротово передавати аудіо та зарядж... щеати гаджети. З Bluetooth 5.3 він забезпечує якісне відтворення музики з телефону чи hands-free дзвінки з вбудованим мікрофоном, підтримуючи профілі A2DP, AVRCP, HFP, HSP, а також читання файлів з USB-носіїв чи MicroSD-карт.Пристрій транслює стерео FM-сигнал на 206 каналах у діапазоні 87,5–108,0
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
529 грн.
ще 15 пропозицій

Динаміка цін на Aspiring Wave 10

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна