FM-трансмітер Aspiring Wave 13 (TC-WA13)
![]() |
Aspiring Wave 13 |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aspiring 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aspiring.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aspiring Wave 13
Усі ціни 15 →Aspiring TC-WA13 | 425 грн. | ![]() |
| 396 грн. |
Aspiring Wave 13 Wave13 | 405 грн. |
FM-Трансмітер + АЗП Aspiring Wave 13 54W (TC-WA13) TC-WA13 | 396 грн. | ![]() |
FM модулятор Aspiring Wave 13, 54W (TC-WA13) TC-WA13 | 389 грн. | ![]() |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →