Відеокарта ASRock Radeon RX 7800 XT Challenger 16GB OC (RX7800XT CL 16GO)
Фото 6 |
ASRock Radeon RX 7800 XT Challenger 16GB OC |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ASRock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ASRock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ASRock Radeon RX 7800 XT Challenger 16GB OC
Видеокарта ASRock Radeon RX 7800 XT Challenger OC 16 ГБ GDDR6 (RX7800XT CL | 25 460 грн. |
Відеокарта ASRock Radeon RX 7800 XT Challenger OC 16 ГБ GDDR6 (RX7800XT CL | 25 460 грн. |
Відеокарта ASRock Radeon RX 7800 XT Challenger OC 16GB GDDR6 (RX7800XT CL | 27 322 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →