Відеокарта ASRock Radeon RX 7600 Challenger 8GB OC (RX 7600 CL 8GO)
Фото 6 |
ASRock Radeon RX 7600 Challenger 8GB OC |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ASRock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ASRock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ASRock Radeon RX 7600 Challenger 8GB OC
Видеокарта ASRock Radeon RX 7600 Challenger OC 8 ГБ GDDR6 (RX7600 CL 8GO) | 13 560 грн. |
Відеокарта ASRock Radeon RX 7600 Challenger OC 8 ГБ GDDR6 (RX7600 CL 8GO) | 13 560 грн. |
Відеокарта ASRock Radeon RX 7600 Challenger OC 8GB GDDR6 (RX7600 CL 8GO) E | 15 722 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →