Материнська плата ASRock X570S PG Riptide
Відео 11Фото 9 |
ASRock X570S PG Riptide
За призначенням:геймерська
Форм-фактор:ATX
Socket:AMD AM4
Чипсет:AMD X570S
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR4 4 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:5000 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:HDMI, M.2
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8+4-контактне
Всі характеристики
Купити ASRock X570S PG Riptide
Материнська плата Asrock X570S PG RIPTIDE (X570SPGRIPTIDE) | 8 774 грн. Під замовлення Див. умови |
Asrock X570S PG RIPTIDE (X570SPGRIPTIDE) | 8 988 грн. Під замовлення Див. умови |
Материнська плата ASRock X570S PG Riptide Socket AM4 | 9 392 грн. | Продавець: ХЄХ |
Серія ASRock Riptide (ігрові)Порівняти в таблиці →
від 10 197 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650E, 4 x DDR5, DIMM, 7600 МГц, USB C, HDMI, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 859 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2
від 7 062 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2
від 10 543 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 8000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 4 767 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4933 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2
від 4 729 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2
від 8 774 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD X570S, 4 x DDR4, DIMM, 5000 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2
від 9 335 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2
від 8 815 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, охолодження M.2
КомплектуючіВсі комплектуючі для ASRock X570S PG Riptide →
Відеоогляди
X570 Vs. X570S What's the Difference? (ASRock X570S PG Riptide Review)
30 липня 202130 967 переглядів
ASRock X570s PG RIPTIDE: Not oFANsive!
22 серпня 202117 955 переглядів
Cheap X570S Motherboards are here - ASRock X570S PG Riptide Overview
16 липня 20217 034 перегляда
ASRock X570S PG Riptide - X570 chipset on a budget!
6 грудня 20211 854 перегляда
The Best Affordable Gaming Motherboard of 2021 - ASRock X570S PG Riptide
4 жовтня 20212 968 переглядів
X570S (Fanless) Motherboards are here… Too late? ASRock X570S PG Riptide Review
13 серпня 20212 845 переглядів
Gaming PC Build Ryzen 5 5600G ASRock X570S PG Riptide Radeon RX 6700 DDR4 RAM | Time lapse | Games
4 листопада 20214 318 переглядів
ASRock B550 PG Riptide - great value for money (X570S PG Riptide included here!)
29 вересня 20212 673 перегляда
X570 Chipset TESTED WITHOUT Fan! -- ASRock X570S PG Riptide
17 липня 20214 659 переглядів
ASRock X570S PG Riptide - Review and Insights
4 серпня 20212 249 переглядів
Asrock X570S PG Riptide เมนบอร์ดตัวจบ ครบ คุ้ม ราคาไม่แพง
10 серпня 20212 003 перегляда
Як вибрати корпус
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 209 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 4 523 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 13 158 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 2 850 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 2 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 2 250 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 3 285 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 8 113 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 017 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 7 297 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 6 425 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 382 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2
від 7 769 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7600 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки