Материнська плата ASRock B550M-ITX/ac
Фото 6 |
Добре оснащена і компактна материнська плата формату mini-ITX 2020-го року на основі набору системної логіки середнього рівня AMD B550. Обладнана процесорним роз'ємом AMD AM4, позиціонується як доступна модель середньої цінової категорії. Призначені для складання універсальних домашніх, офісних і багатофункціональних HTPC-систем. Завдяки компактним розмірам (170х170 мм) може встановлюватися в SFF, mini-ITX і microATX-корпусу.
Відрізняється підтримкою актуальних версій системних/периферійних інтерфейсів і багатими комунікаційними можливостями, які забезпечуються GbE LAN-адаптером Realtek і вбудованим дводіапазонним модулем Intel Wi-Fi 5 (802.11 n/ac) з підтримкою Bluetooth 4.2 (High speed class II). Материнська плата ASRock B550M-ITX/ac гарантовано сумісна з процесорами Ryzen 3000 (Matisse/Matisse Refresh, 7 нм) і гібридними процесорами Ryzen 4000G (Renoir, 7 нм).
Обладнана цифровий 8-фазною підсистемою живлення Digital VRM c розвиненим алюмінієвим радіатором. Два роз'єма для установки модулів пам'яті DDR4 забезпечують підтримку сумарного об'єму до 64 Гб, якого буде достатньо будь-яких побутових і більшості професійних завдань, а також комфортного геймінгу. Завдяки підтримці оверклокерських функцій, може використовуватися для помірного розгону CPU і RAM (без значного збільшення напруги живлення).
Купити ASRock B550M-ITX/ac
Усі ціни 35 →AsRock B550M-ITX/ac (sAM4, AMD B550) | 5 375 грн. |
Материнська плата ASRock B550M-ITX/AC Socket AM4 | 5 259 грн. |
Материнская плата ASRock b550m-itx/ac0 (amd b550 Socket am4 ddr4) | 5 671 грн. |
Материнская плата ASRock B550M-ITX/AC Socket AM4 | 5 412 грн. |
Материнська плата ASRock B550M-ITX/ac | 5 756 грн. |