Материнська плата ASRock X670E Steel Legend (4710483940323)
Відео 6Фото 8 |
Просунута материнська плата формату ATX, орієнтована на серйозні ігрові та робочі зборки, що базуються на процесорах Ryzen нового покоління. Модель є представником сімейства Steel Legend, у якому представлені надійні материнські плати для геймерів з армованими слотами для відеокарт, укріпленими затискачами для накопичувачів та металевими радіаторами для M.2 накопичувачів. Модель відноситься до верхнього цінового сегменту, що базується на просунутій системній логіці AMD X670E і оснащена процесорним сокетом AM5, який потроху витісняє з ринку материнські плати на базі застарілого роз'єму AM4.
Чіпсет X670E найкраще розкривається, працюючи у зв'язці з просунутими комплектуючими на кшталт оверклокерської пам'яті DDR5-7600, високошвидкісних SSD накопичувачів з інтерфейсом PCI-E 4.0 та сучасними відеокартами з PCI-E 5.0. Загалом плата має в своєму розпорядженні 4 слоти для встановлення модулів оперативної пам'яті DDR5 із сумарним об'ємом пам'яті до 192 ГБ і максимальною тактовою частотою 7600 МГц.
Слоти для накопичувачів розділені нарівно: 4 M.2 + 4 SATA3. Що стосується відеокарти, то анонсована підтримка технології Crossfire дозволяє одночасно використовувати в системі одразу 2 відеокарти. Що стосується процесорів, то сокет AM5 відкинув усі технічні обмеження попередника, через що він не сумісний з більшістю процесорів AMD серій A, Athlon та Ryzen, які були випущені до 2022 року.
Офіційна підтримка включає лише найсучасніші чипи 7000-ї та 8000-ї серії. Плата обладнана передовою системою живлення (16+2+1 фаз), яка забезпечує високу стабільність роботи при постійних навантаженнях та залишає солідний заділ для ручного розгону. Виробник акцентує увагу на використанні масивного радіатора, який накриває всі критично важливі точки та високоякісних полімерних конденсаторів від Nichicon. Серед інших важливих особливостей ASRock X670E Steel Legend потрібно відзначити 2.5-гігабітний подвійний LAN-контролер з пропускною здатністю 2.5 ГБ/c, виділений конектор Thunderbolt 4.1, сучасні відеопорти (HDMI 2.1 + DP 1.4), оптичний вихід S/P-DI , вбудований бездротовий приймач з Wi-Fi 6 та вбудовану систему підсвічування ASRock Polychrome Sync.
Купити ASRock X670E Steel Legend
Усі ціни 30 →Материнська плата ASRock X670E STEEL LEGEND Socket AM5 | 13 871 грн. |
Материнська плата ASRock X670E Steel Legend | 14 238 грн. |
Материнская плата ASRock x670e Steel Legend (sAM5, x670, ddr5) | 14 699 грн. |
Материнская плата ASRock X670E STEEL LEGEND Socket AM5 | 14 030 грн. |
Материнська плата ASRock X670E STEEL LEGEND Socket AM5 | 13 557 грн. |
Пам'ять DDR5 + підтримка інтерфейсу PCI-E 5.0
ASRock X670E Steel Legend є материнською платою ATX, орієнтованою на використання з найновішими процесорами Ryzen 7000. Вона обладнана 4 слотами для DDR5 ОЗУ і підтримує шину PCI-E 5.0, що гарантує сумісність з останніми технологіями та можливість використання двох відео.
Сталевий гігант
ASRock X670E Steel Legend є частиною лінійки Steel Legend, що характеризується укріпленими слотами та металевими засувками для зручності встановлення компонентів. Ця модель знаходиться між більш доступними та топовими рішеннями ASRock. Особливістю плати є її високоякісне складання та надійність, підтверджена стрес-тестами.
Все включено
ASRock X670E Steel Legend має всі характеристики сучасної материнської плати: підтримка DDR5 ОЗУ з максимальним об'ємом до 192 ГБ, M.2 слоти з інтерфейсом PCI-E 5.0/4.0, посилені порти PCI-E 5.0 для відеокарт, подвійний LAN-порт Fi 6. Також передбачена підтримка RGB-підсвічування ASRock Polychrome Sync та конектори для водяних помп.