Процесор AMD Ryzen 7 Matisse 3700X BOX (100-100000071BOX)
Відео 15Фото 4 |
AMD Ryzen 7 Matisse 3700X BOX |
|
Носій мікроархітектури Zen 2, створений за 7-нм техпроцесом, є представником серії Ryzen 7 Matisse. Він дебютував в 2019 році і належить до молодших представників своєї лінійки. 8-ядерний CPU підтримує багатопотоковість, що забезпечує можливість виконання до 16 потоків команд одночасно. Процесор AMD 3700X BOX працює на тактових частотах до 3.6 ГГц, які автоматично зростають до 4,4 ГГц при підвищених навантаженнях.
Вільний множник залишає простір для безпечного користувача розгону «движку». Також модель характеризують 32 МБ кеш-пам'яті третього рівня, підтримка «оперативки» формату DDR4 3200 МГц, сумісність з системними платами AM4, включаючи нові чипсети X570. За результатами тестів, CPU можна вважати одним з основних конкурентів Core i7-9700K. Процесор виграшно виглядає на тлі продукту Intel в тих випадках, коли необхідна продуктивна робоча станція, яка потягне ресурсномістке програмне забезпечення, або комп'ютер для різнобічного застосування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
0 3 1 6 |
- будемо вважати 7нм, сподіваюся що вони там і справді є
- 8 ядер, все ж таки більше ніж 4 в моєму старому процесі і роблять його трохи швидше - він дешевше інтел, але користі з цього трохи за фактом - непоганий кулер у комплекті, якщо у вас немає нормального то цей на перший час зійде - наклейка АМД =) - 16 потоків марення та повсякденних реаліях до заднього місця
- 65Вт TDP марення бо на b550 материки гріється як сатана (привіт печі АМД, а я все думав що в нових цього немає) при напрузі 1,4в. і це при тому, що у мене він під Noctua NH-D14 і 2х140мм Fractal Design на вдув у корпус. І навіть знизивши напругу я вважаю, що він повинен грітися менше. - він не варто того щоб його купувати, краще взяти варик дешевше а на заощаджені бабки взяти добротну видяху (rtx2060 super і вище) і швидкий ссд, буде реально більше профіту - відсутність вбудованого відео, хтось скаже що воно не потрібне але в критичний момент ця річ рятує - переглянув купу відео оглядів і порівнянь, думав отримаю літак в результаті ну такий собі камінь. Максим О: користуюся AMD 3700X BOX менше місяця |
Всі хто пише що це фігня порівняйте його з Intel Core 9900k, команда синіх у перемозі на якихось 8-10%, за те якщо за синіх під кожен відсоток вам доведеться мати міняти, то у AMD можливостей більше для апгрейду. Якщо сумарно порахувати скільки буде стояти комп від AMD, і від Intel і Nvidia - то висновок очевидний, що червоні вам дадуть якість за свої гроші, а якщо порахувати ще апргейди в майбутньому, то червоні стан вам збережуть. Різниця з 2700X сильна, але й у продуктивності між ними обома - цей процесор набагато краще Владислав: користуюся AMD 3700X BOX менше місяця |
Купив кілька місяців тому і жодного нарікання не було. В іграх не дуже гріється та й сам кулер який іде в комплекті хороший в порівнянні з кулерами від компанії Intel. Для різних стриму на різних відеохостингах підходить на ура, хоча мені це не потрібно. Раніше думав що тільки Intel може виробляти унікальні та надійні процесори, але ця модель від AMD вразила мене і всю мою свідомість і після використання цього процесора я ще довго не купуватиму моделі від компанії Intel. Одночасно робочий та ігровий процесор, підходить для будь-яких стримувань (хоч я цим не часто користуюся), боксовий кулер. Загалом гарний камінь. Так взагалі нічого ну максимум можу бути незадоволений ціною, але це все вже придирання, адже у таких компаній як Intel схожі екземпляри коштують набагато дорожче. Akihiro Saito: користуюся AMD 3700X BOX кілька місяців |
При сборке нового пк, забыл запитать помпу СВО, комп минут 10 работал с температурой процессора под 100 градусов (успел увидеть в АИДЕ) после, сам вырубился, видимо сработала защита!
Помпу запитал, температуры спали, но теперь переживаю, не мог ли я таким образом навредить новому процу, что со временем скажется на его работе, или не стоит за это переживать?
Всё же очень стремаюсь, как ни как первый запуск, нового и не дешевого железа…
Заранее всем спасибо за ответ!
Чудова сімка
AMD Ryzen 7 3700X — оптимальний на даний момент процесор для серйозної роботи у важких програмах, як Adobe Premier, After Effects і Lightroom. Володіючи вісьмома фізичними ядрами Zen 2 і шістнадцятьма віртуальними потоками SMT, він коштує як мінімум удвічі дешевше конкуруючого Intel Core i9-9900K з такою ж кількістю ядер та потоків. Причому у професійних додатках, які активно задіюють процесорні технології AVX2 і FMA3/FMA4, Ryzen 7 відчутно швидший, ніж Core i9.
Прогрес на обличчя
Головними ж поліпшеннями 3000-серії Ryzen, порівняно з попередниками, став перехід на більш енергоефективний 7 нанометровий техпроцес і збільшений показник IPC, тобто число інструкцій, що виконуються за такт. Простіше кажучи, навіть за однакової тактової частоти, процесори Ryzen 3000 здатні обробляти більші об'єми даних, ніж представники 2000-ної, а тим паче 1000-серії. Адже у Ryzen 3000 ще й частота підросла, як базова, так і авторозгону Precision Boost 2.
Довірся автоматиці
Так, при навантаженні на одне ядро (два віртуальних потока) Ryzen 7 3700X працює на частоті 4.4 ГГц, що було практично недосяжно для попереднього Ryzen 7 2700. А при паралельному навантаженні на всі ядра проц працює на 4.1 ГГц, що все одно на багато вище базових 3.6. При всьому цьому він ідеально вкладається у заявлений TDP 65 Вт.
Простір для творчості
А якщо хочете побавитися розгоном (добре, що множник у всіх Ryzen розблокований) і змусити проц працювати на 4.3 – 4.4 ГГц по всіх ядрах, то краще змінити відносно простий боксовий кулер на велику башту або водянку. Для повного щастя, Ryzen 7 3700X не вистачає хіба що інтегрованого графічного прискорювача, щоб можна було перший час пересидіти без дискретної видюхи, якщо збираєте ПК поступово, по запчастинах. А найдосвідченішим видеомонтажникам і 3D-моделлерам, що створюють проєкти в роздільній здатності 4K або навіть 8K, можемо порекомендувати ще більш потужний Ryzen 9 3900X з 12 ядрами і 24 потоками.
Модификації AMD Ryzen 7 Matisse
Ціни на AMD Ryzen 7 Matisse |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Matisse 3700 PRO OEM | від 12 280 грн. | 8 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Matisse 3700X BOX | від 8 799 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Matisse 3700X OEM | від 6 780 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Matisse 3800X BOX | від 7 659 грн. | 30 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Matisse 3800X OEM | від 10 319 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 7 Matisse 3800XT OEM | від 11 185 грн. | 1 пропозиція |
- Asus ROG STRIX B550-F GAMING (WI-FI)
- Crucial Ballistix DDR4 2x16Gb BL2K16G32C16U4B
- Kingston A2000 M.2 SA2000M8/500G
брав я все це на заміну свого старенького 3570к з розгоном і 16гб (4х4)
Саме на моїй новій матірці від асус не знаю з якого дідька але напруга виставлена на максимум для праці, тобто більше 1,4в. Навіщо таке робити із заводу для мене велика загадка бо з таким розкладом проц у парі з чіпсетом на матюці просто при роботі з хромом і ФШ і навантаженням не перевищує 20-30% грілися як сатана до 50-60С. Після втручання та проставлення вручну до 1,25в відразу -10С градусів на рівному місці без втрати продуктивності. За підсумками на тлі старого, він працює швидше але ось щоб у 2 рази я взагалі не разу не відчув, і тепер задаюсь питанням на який чорт я взагалі взяв цей 3700х, з таким же успіхом можна було взяти 3600х або intel 10500. Так як я інколи роблю рендер відео у парі з моєю gtx1070 founders що новий проц що старий 1 година відео у Прем'єрі рендерит за 10+- хвилин з навантаженням робота 50-60%, тобто ось скажіть мені де це 8 ядер та 16 потів що вони взагалі роблять якщо на старому 4 ядернику майже такий самий час? Окей вирубуємо видяху з рендеру і що я бачу 100% завантаження проц і 1 годину на рендер = 1 годину, тобто що??? у мене був такий же час на старому проце ... це фіаско АМД. ТО є сенсу в покупці цього праці практично нульовий, бо приріст ну 15-20% ну з натягом ддр4 пам'яті 30% за 7 років.