М'ясорубка Astor MG 2105 білий
Astor MG 2105 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Astor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Astor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Astor MG 2105 білий
Усі ціни 25 →М'ясорубка Astor MG 2105 | 2 118 грн. |
М'ясорубка Astor MG2105 | 1 780 грн. |
М'ясорубка Astor MG2105 | 1 846 грн. |
Мясорубка Astor mg 2105 | 1 932 грн. |
М'ясорубка Astor MG 2105 (MG2105) | 2 150 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →