Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Ноутбуки   /   Asus

Ноутбук Asus ROG Strix G16 2025 G615JH [G615JH-RV082] (90NR0N71-M00350)

Фото - Ноутбук Asus ROG Strix G16 (2025) G615JH (G615JH-RV082)
Відео 3Фото 60
Порівняти ціни 8 →
Дисплей:16 ", 1920x1200 (16:10)
Процесор:Core i5, 13450HX, 1.8 ГГц
Відеокарта:RTX 5050
ОЗП:16 ГБ
Накопичувач:SSD M.2 NVMe, 512 ГБ
Вага ноутбука:2.7 кг
в списокмої списки
Модифікації Asus ROG Strix G16 2025 G615JH 6
Характеристики
Asus ROG Strix G16 2025 G615JH [G615JH-RV082]
Колір
Типноутбук
Дисплей
Діагональ екрана16 "
Тип матриціIPS
Покриття екранаантивідблискове
Роздільна здатність дисплея1920x1200 (16:10)
Час відгуку3 мс
Частота зміни кадрів165 Гц
Яскравість300 нт
Контрастність1000 :1
Колірне охоплення (sRGB)100 %
Сертифікат TÜV Rheinland
Підтримка HDRHDR10, Dolby Vision
Підтримка NVIDIA G-Sync
Процесор
СеріяCore i5
Модель13450HX
Кодова назва процесораRaptor Lake (13th Gen)
Кількість ядер10 (6P+4E)
Кількість потоків16
Тактова частота1.8 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore4.6 ГГц
Тепловиділення (CPU TDP)55 Вт
Тест 3DMark0614017 points
Тест Passmark CPU Mark25129 points
Тест SuperPI 1M7.2 с
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті16 ГБ
Максимально встановлюваний об'єм ОЗП64 ГБ
Тип пам’ятіDDR5
Частота пам'яті ОЗП5600 МГц
Кількість слотів ОЗП2
Відеокарта
Тип відеокартидискретна
Серія відеокартиNVIDIA GeForce
Модель відеокартиRTX 5050
Об'єм відеопам'яті8 ГБ
Тип пам'яті відеокартиGDDR7
Тепловиділення (GPU TDP)115 Вт
Advanced Optimus
Підтримка VR
Накопичувач
Тип накопичувачаSSD M.2 NVMe
Ємність накопичувача512 ГБ
Інтерфейс накопичувача M.2PCIe 4.0 4x
Розмір накопичувача M.222x80 мм
Додатковий роз'єм M.21 шт
Інтерфейс дод. роз'єму M.2PCI-E 4.0 4x
Розмір дод. накопичувача M.222x80 мм
Роз'єми і підключення
Порти підключенняHDMI
v2.1
Кардридер
USB-A 10Gbps3 шт.
USB-C 10Gbps1 шт.
USB4 40 Гбіт/с1 шт.
Інтерфейс Thunderboltv4 1 шт.
Підтримка Alternate Mode
Макс. моніторів, що підключаються3
LAN (RJ-45)2.5 Гбіт/с
Wi-FiWi-Fi 7 (802.11be)
Bluetoothv5.4
Мультимедіа
Web-камера1920x1080 (Full HD)
Шторка для камери
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDolby Atmos
Безпека3D сканер обличчя
Клавіатура
ПідсвічуванняRGB 4 зонна
Синхронізація підсвічуванняAsus Aura Sync
Конструкція клавішострівного типу
Num блок
Додаткових клавіш9 шт.
Маніпулятортачпад
Акумулятор
Ємність батареї90 Вт*год
Живлення по USB-C (Power Delivery)
Потужність Power Delivery100 Вт
Швидка зарядка
Комплектний блок живлення280 Вт
Інше
Передвстановлена ОСбез ОС
Підсвічування корпуса
Матеріал корпусаматовий пластик
Габарити (ШхГхТ)354x268x23 мм
Вага2.7 кг
Офіційний сайтrog.asus.com
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2025
Маркування виробника
90NR0N71-M00350

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Де купити Asus ROG Strix G16 2025 G615JH [G615JH-RV082]

Asus Ноутбук Asus ROG Strix G16 G615JH-RV082 (90NR0N71-M00350) Eclipse Gray

MTA.uaЗ нами 8 років (Київ)Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
61 699 грн.

Ноутбук Asus ROG Strix G16 G615JH-RV082 Eclipse Gray (90NR0N71-M00350)

Zhuk.uaЗ нами 6 років (Київ)Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
61 047 грн.

Ноутбук Asus ROG Strix G16 G615JH Eclipse Gray (G615JH-RV082, 90NR0N71-M00350) ROG Strix G16 G615JH Eclipse Gray (G615JH-RV0

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років (Харків)Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
61 675 грн.

Ноутбук Asus Rog Strix G16 (2025) G615JH-RV082 (90NR0N71-M00350) 90NR0N71-M00350

Openshop.uaЗ нами 5 років (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
59 699 грн.

ASUS 90NR0N71-M00350

Mallprix.comМенше року (Київ)Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

ASUS ROG Strix G16 G615JH Eclipse Gray (G615JH-RV082, 90NR0N71-M00350) 90NR0N71-M00350

Geekabyte.com.uaЗ нами 2 роки (Київ)Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
60 900 грн.

Ноутбук ASUS ROG Strix G16 G615JH-RV082 16" FHD+ IPS, Intel i5-13450HX, 16GB, F512GB, NVD5050-8, NoOS, Сірий (90NR0

Nkt.uaЗ нами 3 роки (Київ)
Поскаржитись
60 999 грн.

Ноутбук ASUS ROG Strix G16 (2025) G615JH-RV082 (90NR0N71-M00350)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Barberry З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
64 255 грн.

Динаміка цін на Asus ROG Strix G16 2025 G615JH [G615JH-RV082]

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди