Жорсткий диск WD Passport Portable WDBYVG0020BBK 2 ТБ
Відео 17Фото 15 |
WD WDBYVG0020BBK |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Купити WD Passport Portable WDBYVG0020BBK 2 ТБ
Усі ціни 170 →Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB WD My Passport Black (WDBYVG0020BBK | 3 119 грн. |
WD 2.5" USB 3.2 Gen 1 2TB My Passport Blue (WDBYVG0020BBL-WESN) | 3 402 грн. |
Зовнішній жорсткий диск WD My Passport 2 TB Blue (WDBYVG0020BBL-WESN) | 3 089 грн. |
Жесткий диск WD My Passport 2TB Black (WDBYVG0020BBK-WESN) WDBYVG0020BBK-W | 2 966 грн. |
Внешний HDD WD My Passport 2Tb 2.5" USB 3.2 Gen 1 (Black) WDBYVG0020BBK-WE | 3 219 грн. |
Якість
Матеріал Великий обсяг Швидкість передачі файлів на USB 3.0 Поки що, мінуси не виявлено. Entaytion: користуюся WD WDBYVG0020BBK менше місяця |
Диск приїхав на початку червня. Укомлектований проводом USB B – micro USB (з додатковою живильною на micro USB, тобто БЖ не потрібен), папірцями та самим диском. Об'єм – 3,63 ТБ. CrystalDiskMark 7 у середньому показує швидкості близько 150 mb/s. Насправді серіали та ігри копіюються на нього зі швидкістю близько 50 mb/s, що я вважаю за прийнятне. Прогнавши через Victoria, биті блоки не знайшов. При підключенні через USB 3.0 можна дивитися серіали з високим бітрейтом без проблем (що зазвичай зазвичай). Можна працювати з портативними програмами. Ігри встановлювати не намагався. Приємний дизайн. Непогані швидкості. Компактність. Страшна упаковка. Поки що решти мінусів немає. Богдан: користуюся WD WDBPKJ0040BBK менше місяця |
Покажіть паспорт
В рамках лінійки Passport компанія Western Digital випускає цікаві зовнішні накопичувачі, які так і тягне назвати «дизайнерськими». Фірмовою фішкою цих HDD стала розділена надвоє лицьова панель, на якій одна половина зроблена рівною і гладкою, а друга являє з себе незграбний рифлений візерунок. Тільки якщо у моделей My Passport вододіл проходить горизонтально, то у Passport Portable лінія розподілу проходить по діагоналі. Також обидві моделі об'єднує багатство забарвлень: крім звичного чорного кольору накопичувач можна купити в помаранчевому, червоному та синьому корпусі.
Девайс для «модників»
В іншому WD Passport Portable підтверджує статус девайса для «модників». Це один з найлегших, тонких і компактних 2-гигових зовнішніх «хардів» на ринку. Його вага всього 120 грам, такий малюк не буде обтяжувати сумку або рюкзак. Софт-тач покриття не збирає відбитки, тому накопичувач завжди виглядає так, немов його щойно дістали з коробки. При цьому він не обтяжений функціями на кшталт кнопок для резервного копіювання, як у Transcend StoreJet 25M3 або автоматичного відключення, як у Verbatim Store n Go.
Фірмовий софт WD Discovery
Весь додатковий функціонал включає в себе пакет З фірмовим ПЗ WD Discovery, яке можна завантажити з офіційного сайту. І ось тоді вже можна розгулятися: включити автоматичний бекап, налаштувати апаратне шифрування захованих даних на диску, сканувати диск на працездатність або навіть підв'язати кілька хмарних сховищ до WD Passport Portable, поєднавши їх в один віртуальний накопичувач. Втім, робити це не обов'язково, можна просто використовувати його як красиву і надзвичайно ємну флешку.
Модификації WD Passport Portable WDBYVG0020BBK
Ціни на WD Passport Portable WDBYVG0020BBK |
---|---|---|---|---|
WD Passport Portable WDBYVG0010BBK 1 ТБ | від 2 340 грн. | 79 пропозицій | ||
WD Passport Portable WDBYVG0020BBK 2 ТБ | від 2 965 грн. | 174 пропозиції | ||
WD Passport Portable WDBPKJ0040BBK 4 ТБ | від 4 499 грн. | 108 пропозицій | ||
WD Passport Portable WDBPKJ0050BBK 5 ТБ | від 4 590 грн. | 52 пропозиції |
Об'єм диска: 1.81тб, приїхав із утилітами від WD. Коли мені потрібно було перекинути файли з іншого ноутбука (об'єм файлів ~75гб), то початкова швидкість становила 30-40мб/с, пізніше були просідання до 15-20мб/с (ЦЕ ЗА ШВИДКОСТЮ USB 2.0!). Є нюанс, коли один файл переміщає з початковою швидкістю, а при виборі великої кількості інших файлів, воно поступово знижує до мінімальної швидкості. Говорячи за роботу USB 3.0, то швидкість буде набагато вищою, в три рази точно. Сам диск тихий, і при роботі його не чути.