Блок живлення Asus Prime Gold AP-750G (90YE00U1-B0NB00)
Фото 13 |
Asus Prime Gold AP-750G 750 Вт850 Вт |
|
У жовтні 2023 тайванський виробник Asus представила нову лінійку універсальних блоків живлення Prime, які доповнять модельний ряд серій Asus ROG і Asus TUF. Виробник вказує, що вони розраховані на тих, хто хоче побудувати передову ігрову систему, але не готовий переплачувати за елітні джерела живлення підвищеної потужності. На старті в серію Prime Gold увійшли моделі потужністю 750 і 850 Вт, які повною мірою відповідають специфікаціям живлення ATX 3.0, дружать з відеокартами класу PCI-E 5.0, а також мають повністю модульну конструкцію підключення кабелів живлення.
Завдяки останньому фактору користувач зможе від'єднати всю кабельну «локшину», що не використовується, щоб вона не створювала безлад усередині корпусу і не псувала вигляд, який відкривається через прозоре оглядове вікно. Важливою перевагою Asus Prime Gold є його ефективність підтверджена сертифікацією 80+ Gold. Це означає, що блок живлення ефективно використовує електроенергію, що надходить (ККД 92%), а не спалює її просто так, а при піковому навантаженні він шумить не так сильно, як БЖ з сертифікатами якості White, Silver і Bronze.
Пристрій сертифікований згідно стандарту ATX 3.0 і сумісні з відеокартами оснащується 12+4-контактними роз'ємами живлення 12VHPWR. Зокрема, йдеться про GPU серії GeForce RTX 4000, енергоспоживання яких може становити неймовірні 600 Вт. В основі ASUS ROG Strix 850W лежить платформа Seasonic з великими радіаторами для охолодження силових елементів, термостійкими японськими конденсаторами та фірмовою вертушкою 135-мм Axial-tech на підшипнику кочення.
Максимальне навантаження по 12-вольтовій лінії складає 846 Вт. Насамкінець треба відзначити не зовсім звичайний підхід до дизайну ― дві сторони корпусу забарвлені у білий колір, а дві сторони у чорний. Завдяки цьому користувач зможе розгорнути його в потрібну сторону, щоб підкреслити колір корпусу, встановленої материнської плати та системи охолодження. Щоб привернути більше уваги, виробник продовжив термін гарантійного обслуговування до 8 років, хоча для золотого стандарту нормою є 5 років гарантії. На відміну від БЖ серії Asus ROG, тут не передбачено підсвічування. На борту є всі захисні механізми, включаючи захист від перенапруги, надлишкового струму та короткого замикання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus Prime Gold AP-750G
Усі ціни 30 →Блок живлення ASUS PRIME AP-750G 90YE00U1-B0NB00 | 4 879 грн. |
Блок живлення Asus 750W Prime AP-750G (90YE00U1-B0NB00) | 4 717 грн. |
Блок питания Asus 750W Prime AP-750G (90YE00U1-B0NB00) | 4 717 грн. |
Блок питания asus 750w prime ap-750g (90ye00u1-b0nb00) | 5 271 грн. |
Блок питания ASUS 750W PRIME AP-750G (90YE00U1-B0NB00) | 5 249 грн. |
Модификації Asus Prime Gold
Ціни на Asus Prime Gold |
---|---|---|---|---|
Asus Prime Gold AP-750G | від 4 635 грн. | 30 пропозицій | ||
Asus Prime Gold AP-850G | від 5 371 грн. | 29 пропозицій |