Блок живлення Gigabyte Ultra Durable PG5 UD850GM PG5
Відео 4Фото 7 |
Gigabyte Ultra Durable PG5 UD850GM PG5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gigabyte Ultra Durable PG5 UD850GM PG5
Усі ціни 48 →Gigabyte UD850GM PG5 850W Rev. 2.0 (GP-UD850GM PG5) GP-UD850GM PG5 GEU2 | 5 599 грн. |
Блок живлення GIGABYTE GP-UD850GM PG5 | 5 599 грн. |
Блок живлення Gigabyte 850W (GP-UD850GM PG5) | 5 134 грн. |
Блок питания Gigabyte 850W (GP-UD850GM PG5) | 5 134 грн. |
Блок живлення GIGABYTE 850W (GP-UD850GM PG5) | 5 726 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Gigabyte Ultra Durable PG5
Ціни на Gigabyte Ultra Durable PG5 |
---|---|---|---|---|
Gigabyte Ultra Durable PG5 UD750GM PG5 | від 4 932 грн. | 49 пропозицій | ||
Gigabyte Ultra Durable PG5 UD850GM PG5 | від 5 011 грн. | 48 пропозицій | ||
Gigabyte Ultra Durable PG5 UD850GM PG5W | від 5 341 грн. | 54 пропозиції | ||
Gigabyte Ultra Durable PG5 UD1000GM PG5 | від 5 953 грн. | 52 пропозиції | ||
Gigabyte Ultra Durable PG5 UD1300GM PG5 | від 10 199 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →