Asus ROG Claymore II Red Switch
Відео 24Фото 16 |
Asus ROG Claymore II Red Switch |
|
Топова повнорозмірна модульна геймерська клавіатура стандарту ANSI з швидкодіючими лінійними механічними перемикачами, міцним алюмінієвим корпусом, багатокольоровим RGB LED-підсвічуванням Asus Aura Sync і технологією чіткої реєстрації надскладних багатокнопкових комбінацій (N-key roll over) без фіктивних спрацьовування. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для вимогливих геймерів та професійних кіберспортсменів.
Головними особливостями клавіатури Asus ROG Claymore II Red Switch є модульність конструкції (знімна підставка для рук та знімний NUM-блок, який можна закріпити з будь-якої сторони), а також можливість кабельного та бездротового підключення. Не менш важливими є фірмові механічні перемикачі ROG RX Red, що забезпечують неймовірно швидкий відгук, вражаючу довговічність та збалансоване зусилля спрацьовування (50 г). Є вбудована пам'ять для профілів користувача (включаючи запис макросів, налаштування підсвічування та інші операції). Також варто відзначити яскраве та соковите підсвічування клавіш, які без проблем зчитуються як при світлі, так і в темряві. Вбудований акумулятор забезпечує до 47 годин автономної бездротової роботи (з підсвічуванням).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus ROG Claymore II Red Switch
Усі ціни 33 →Asus ROG Claymore II Red Switch RGB (90MP01W0-BKUA01) Black 90MP01W0-BKUA0 | 11 699 грн. |
Клавиатура Asus Rog Claymore Ii Rd Rgb 108key Usb Black (90MP01W0-BKUA01) | 10 670 грн. |
Клавіатура Asus Rog Claymore Ii Rd Rgb 108key Usb Black (90MP01W0-BKUA01) | 10 869 грн. |
Клавіатура бездротова Asus ROG Claymore II RD RGB WL Black (90MP01W0-BKUA0 | 11 699 грн. |
Ігрова клавіатура ASUS ROG CLAYMORE II RD RGB USB/WL Black (90MP01W0-BKUA0 | 11 699 грн. |
Загалом продукт цікавий, оригінальний. Можна зробити маленьку клаву без калькулятора, завжди хотів спробувати як це))) Хлипенька колись у зборі. Важко взяти зі столу в зборі спочатку відвалюється підставка для рук, потім страшно брати за калькулятор, тому що люфт великий думаєш, що зараз відвалитися. |