Водяне охолодження Asus ROG Ryuo III 360 ARGB (90RC00I1-M0UAY0)
Відео 4Фото 8 |
Asus ROG Ryuo III 360 ARGB
Тип:водяне охолодження
Призначення:для процесора
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700
Socket AMD:AM4, AM5
Вентилятор:⌀ 120 мм
Оберти:до 2200 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики ROG Ryuo III 360 ARGB
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus ROG Ryuo III 360 ARGB
Усі ціни 27 →Asus ROG Ryuo III 360 ARGB (90RC00I1-M0UAY0) 90RC00I1-M0UAY0 | 13 439 грн. |
Система рідинного охолодження ASUS ROG RYUO III 360 ARGB (90RC00I1-M0UAY0) | 12 179 грн. |
Система водяного охолодження Asus ROG Ryuo III 360 ARGB (90RC00I1-M0UAY0) | 13 439 грн. |
Кулер Asus Rog Ryuo Iii 360 Argb (90RC00I1-M0UAY0) | 11 656 грн. |
Кулер Asus Rog Ryuo Iii 360 Argb (90RC00I1-M0UAY0) | 11 656 грн. |
ще 20 пропозицій
Чудово справляється з досить гарячим процесором, проста в установці, фірмове програмне забезпечення дозволяє виводити корисну інформацію на екран помпи. Не виявлено Michel: користуюся Asus ROG Ryuo III 360 ARGB менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Asus ROG Ryuo III 360 ARGB
Ціни на Asus ROG Ryuo III 360 ARGB |
---|---|---|---|---|
Asus ROG Ryuo III 240 ARGB White | від 5 679 грн. | 29 пропозицій | ||
Asus ROG Ryuo III 240 ARGB | від 8 320 грн. | 33 пропозиції | ||
Asus ROG Ryuo III 360 ARGB White | від 11 944 грн. | 20 пропозицій | ||
Asus ROG Ryuo III 360 ARGB | від 11 292 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Процесор працює на дефолтних налаштуваннях, ніяких андервольтингів не вироблялося, температури у простої 34-42 ° C, а під час гри 52-57 ° C, процесор без проблем буде до 5.4 ГГц.
Враховуйте розміри вашого корпусу при виборі трисекційного СЖО, якщо на верхню частину корпусу не поміщається, а лише на передню доведеться жертвувати відсіком для жорстких дисків і довжиною відеокарти.