Водяне охолодження Asus TUF Gaming LC II 360 ARGB (90RC00M1-M0UAY0)
Відео 5Фото 14 |
Asus TUF Gaming LC II 360 ARGB
240 мм360 мм
Тип:водяне охолодження
Призначення:для процесора
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700
Socket AMD:AM4, AM5
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 2000 об/хв
У конструкції ASUS TUF Gaming LC II 360 ARGB застосовано нетипове для AIO-контурів рішення з виносом помпи за межі водоблоку та радіатора.
Пластикова коробочка насоса "висить" на шлангах на відстані приблизно 5 см від радіатора. Усередині неї знаходиться моторчик, що розвиває швидкість до 5500 об/хв і підтримує ШІМ-регулювання швидкості.
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики TUF Gaming LC II 360 ARGB
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus TUF Gaming LC II 360 ARGB
Усі ціни 37 →СВО ASUS TUF-GAMING-LC-II-360-ARGB 90RC00M1-M0UAY0 | 6 789 грн. |
Система водяного охолодження Asus TUF Gaming LC II 360 ARGB (90RC00M1-M0UA | 7 229 грн. |
Кулер Asus TUF-GAMING-LC-II-360-ARGB | 6 284 грн. |
Система водяного охлаждения Asus TUF Gaming LC II 360 ARGB (90RC00M1-M0UAY | 6 220 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Asus TUF Gaming LC II 360 ARGB
Ціни на Asus TUF Gaming LC II 360 ARGB |
---|---|---|---|---|
Asus TUF Gaming LC II 240 ARGB | від 4 399 грн. | 40 пропозицій | ||
Asus TUF Gaming LC II 360 ARGB | від 6 220 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →