Оптичний привод Asus SDRW-08D2S-U LITE
Відео 9Фото 2 |
Asus SDRW-08D2S-U LITE |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus SDRW-08D2S-U LITE
Усі ціни 37 →Оптичний привід DVD-RW ASUS SDRW-08D2S-U LITE/BLK/G/AS | 1 416 грн. |
Asus SDRW-08D2S-U LITE White (SDRW-08D2S-U LITE/WHT/G/AS) SDRW-08D2S-U LIT | 1 299 грн. |
Asus DVD±R/RW USB 2.0 (SDRW-08D2S-U LITE/WHT/G/AS) White SDRW-08D2S-U LITE | 1 399 грн. |
Оптический привод ASUS DVD+-R/RW SLIM USB 2.0 SDRW-08D2S-U LITE/BLK/G/AS ( | 1 182 грн. |
ASUS SDRW-08D2S-U LITE/BLK/G/AS | 1 289 грн. |
ще 20 пропозицій
Всім привіт, купив оптичний привод через те, що в моєму новому корпусі (NZXT S340 Elite Black-Red) не передбачено CD-ROM було вирішено придбати цього малюка, дизайн мені сподобався якраз під роутер ASUS RT-N14U. Відразу після придбання відразу нарізала штук 30 DVD-R - працює неспішно, але впевнено, на запис одного диска витрачає приблизно 5-10 хв. Жодного збою в роботі за весь час не було. Диск завантажується через висувний лоток, який можна відкрити і при вимкненому живленні шляхом натискання голкою через спеціальний отвір. Розетці дякую а от Нової-Пошти ні! )))) Замовив 6-го серпня отримав 13-го жах просто. Приємний вигляд, якість. поки що їх немає =) Roma Sheremet: користуюся Asus SDRW-08D2S-U LITE менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →