Оптичний привод Transcend TS8XDVDS-K
Фото 4 |
Transcend TS8XDVDS-K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend TS8XDVDS-K
Усі ціни 23 →Оптичний привід DVD-RW Transcend TS8XDVDS-W | 1 631 грн. |
Оптичний привід DVD-RW Transcend TS8XDVDS-W | 1 303 грн. |
Transcend Оптичний привід DVD-RW Transcend TS8XDVDS-K | 1 325 грн. |
Transcend TS8XDVDS-W | 1 637 грн. |
Оптический привод Transcend DVD+/-RW Ultra Slim белый (TS8XDVDS-W) | 1 275 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →