Електросамокат Atlas i-Max
Відео 1Фото 10 |
Atlas i-Max |
|
Електричний самокат торгової марки Atlas дебютував у продажу навесні 2023 року та поповнив когорту просунутих рішень. Модель оснащена алюмінієвою рамою та поєднує помірну вагу (близько 21 кг) з відмінною «вантажопідйомністю», оскільки допустима маса тіла райдера тут становить 150 кг. Для зручності зберігання та транспортування передбачена складна конструкція, а для більшого комфорту при тривалій їзді до комплектації додано сидіння (цей момент варто додатково уточнювати перед покупкою).
Електросамокат Atlas i-Max отримав 400-ватний двигун з піковою потужністю 650 Вт, а користувачам доступно 3 швидкісних режими з максимальним розгоном до 30 км/год. Живить двигун акумулятор ємністю 13 Агод, який забезпечує запас ходу в 40 км. Подолати таку відстань практично навряд чи вдасться, хоча завдяки функції рекуперації енергії, при частому русі на спусках, наблизитися до заявлених значень реально. З інших особливостей моделі варто виділити наявність переднього амортизатора і 10-дюймових коліс надувних, які непогано поглинають дрібні нерівності дорожнього покриття. Крім дисплея тут є можливість підключення до смартфону з доступом до додаткових налаштувань у програмі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atlas.
Купити Atlas i-Max
Усі ціни 7 →Atlas Электрический самокат ATLAS i-Max, Серый t1028 | 33 069 грн. |
Електросамокат Atlas i-Max+ Black (ATLAS1035) | 34 929 грн. |
Atlas Электрический самокат ATLAS i-Max, Черный t1027 | 33 069 грн. |
Електросамокат Atlas i-Max Grey (ATLAS1020) | 33 069 грн. |
Електросамокат Atlas i-Max Black (ATLAS1019) | 33 069 грн. |
Електросамокат ATLAS i-Max Black | 33 069 грн. |
Електросамокат ATLAS i-Max Grey | 33 069 грн. |