Акваріумний компресор Atman AT-1500
Atman AT-1500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atman AT-1500
Компресор для акваріума Atman AT-A 1500 до 50 л | 181 грн. |
Компресор Atman AT-А1500 | 330 грн. |
Компресор для акваріума до 50л Атман АТ-1500 120L/H 2,5 W | 222 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →