Акваріумний компресор RESUN AC-9600
RESUN AC-9600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RESUN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RESUN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RESUN AC-9600
Компрессор воздушный Resun AC-9600 для аквариума до 45 л | 243 грн. |
Компресор Resun AC 9600 (6920042896086) | 227 грн. |
Акваріумний компресор Resun AC 96ХХ AC 9600 (6920042896086) | 228 грн. |
Компресор повітряний Resun AC-9600 для акваріума до 45 л | 243 грн. |
Компресор Resun AC-9600 повітряний, до 45 л | 275 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →