Зварювальний напівавтомат-інвертор Atom I-250 MIG/MAG
Відео 4Фото 11 |
Atom I-250 MIG/MAG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atom I-250 MIG/MAG
Усі ціни 10 →Сварочный полуавтомат Атом I-250 MIG/MAG (15 кг, 3 фазы, без горелки и каб | 21 200 грн. |
Сварочный полуавтомат Атом I-250 MIG/MAG, 15 кг, 1 фаза без горелки и кабе | 20 500 грн. |
Сварочный полуавтомат Атом I-250 MIG/MAG (15 кг, 3 фазы, с горелкой RF GRI | 27 600 грн. |
Сварочный полуавтомат Атом I-250 MIG/MAG 3 фазы с горелкой RF GRIP 26 и ко | 29 000 грн. |
Сварочный полуавтомат Атом I-250 MIG/MAG (15 кг, 1 фаза, без горелки и каб | 20 500 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →