Зварювальний напівавтомат-інвертор DeWALT DXWDMIG200E
DeWALT DXWDMIG200E
Тип
напівавтомат-інвертор
Вид зварювання
ручне дугове (ММА)
напівавтоматичне (MIG/MAG)
аргонно-дугове (TIG)
Струм зварювання
постійний
Вхідна напруга
230 В
Споживана потужність
6.4 кВт
Напруга холостого ходу
65 В
Мін. струм зварювання
16 А
Макс. струм зварювання
200 А
Періодичність ввімкнення
90 %
Макс. діаметр електрода
4 мм
Макс. діаметр дроту
1 мм
Додатково
гарячий старт (Hot Start)
форсаж дуги (Arc Force)
захист від залипання (Anti-Stick)
зниження напруги х. х. (VRD)
цифровий дисплей
Розташування котушки
внутрішнє
Рукав (MIG/MAG)
знімний
Клас захисту (IP)
21
Клас ізоляції
H
Кабель електродотримача
1.5 м
Кабель маси
1.5 м
Вага
27 кг
Дата додавання на E-Katalog
липень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Купити DeWALT DXWDMIG200E
Опис інверторного зварювального апарату DeWALT DXWDMIG200E: Високоякісний інверторний зварювальний апарат DeWALT DXWDMIG200E... щедля виконання різноманітних зварювальних робіт у режимі ручного дугового зварювання (MMA), інертним газом (MIG) та аргонодугового зварювання (TIG) з високою точністю та надійністю. Завдяки потужності 200 А та інверторній технології, DeWALT DXWDMIG200E забезпечує стабільну дугу й
Dewalt-tools.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
Зварювальний апарат інверторний DeWALT DXWDMIG200E призначений для роботи в режимах MMA, MIG і TIG, дозволяючи виконувати шир... щеокий спектр зварювальних завдань на будівельних об'єктах, в майстернях і в побуті. Пристрій вироблений в Італії, підключається до мережі 230 В і споживає до 6,4 кВт в режимі MMA, до 5,8 кВт в MIG і до 4,4 кВт в TIG. Напруга холостого ходу у всіх режимах - 65 В. Зварювальний струм
Instrumentarium.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
Esco.uaЗ нами 3 роки
Гарантія: 36 міс. від виробника
Режими MMA; Зварювальний струм 15-200 А; Діаметр електрода 1.6-5.0 мм; Тривалість навантаження 90%