Програвач вінілу Auna TT Classic
Відео 1Фото 13 |
Auna TT Classic |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Auna 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Auna.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Auna TT Classic
Програвач вінілу Auna TT-Classic Light (10038899) | 5 166 грн. |
Програвач вінілу Auna TT-Classic Light 33/45/78 об/хв (10038899) | 5 166 грн. |
Класичний Вініловий програвач Auna TT-Classic Plus Німеччина | 4 800 грн. |
Вініловий програвач Auna Berklee TT Classic Gold з Bluetooth з колонками, | 4 995 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →