Програвач вінілу Lenco TT-120 (TT-120BNWH)
Фото 9 |
Lenco TT-120 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenco TT-120
Програвач вінілових дисків Lenco TT-120BNWH | 5 006 грн. |
Програвач вінілових дисків Lenco TT-120 Brown | 5 199 грн. |
Програвач вінілових дисків Lenco TT-120BNWH | 4 996 грн. |
Проигрыватель виниловых дисков Lenco TT-120BNWH | 5 002 грн. |
Проигрыватель виниловых дисков Lenco TT-120BNWH | 4 996 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →