Електробритва Aurora AU 088
Фото 4 |
Aurora AU 088 синій червоний |
|
Недорога електрична роторна бритва з акумулятором для щоденного використання. Виробником позиціонується як модель базової цінової категорії 2023 року. Крім привабливої вартості, забезпечує якісне сухе гоління і має хорошу автономність, що досягається за рахунок використання ємного вбудованого акумулятора, який заряджається від будь-якого смартфонного ЗУ. Такий акумулятор за 2 години зарядки накопичує енергію, достатню для 50 хв активної автономної роботи, чого у свою чергу вистачить на 6-10 днів.
Роторна електрична бритва Aurora AU 088 обладнана головкою з трьома рухомими роторними ножами, що самозаточуються. Таке компонування забезпечує достатній контакт робочої поверхні з такими традиційно складними для гоління елементами рельєфу, як підборіддя та шия. Леза роторних ножів гарантують швидке та чисте різання щетини будь-якої густоти та жорсткості. Важливою перевагою такої конструкції системи для гоління є відсутність порізів і мінімальне подразнення навіть при обробці чутливої шкіри. Очищення голівки для гоління виконується насухо, за допомогою комплектної щіточки, а зарядку можна виконувати від будь-якого смартфонного ЗУ (кабель з роз'ємом USB A в комплекті).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aurora 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aurora.
Купити Aurora AU 088
Усі ціни 10 →Електробритва Aurora AU088 | 469 грн. |
Aurora AU088 | 469 грн. |
Електробритва AURORA AU 088 | 398 грн. |
Бритва Aurora AU-088 Blue | 455 грн. |
Aurora Електробритва Aurora AU088 | 469 грн. |
Модификації Aurora AU 088
Ціни на Aurora AU 088 |
---|---|---|---|---|
Aurora AU 088 | від 398 грн. | 11 пропозицій | ||
Aurora AU 087 | від 398 грн. | 3 пропозиції |