Електробритва Saturn ST-HC7425
Saturn ST-HC7425 |
|
Бюджетна роторна електрична бритва з акумуляторним живленням та водонепроникним корпусом для щоденного швидкого сухого гоління. Позиціонується як доступний продукт базової цінової категорії 2023 року, призначений для широкого кола економних користувачів, які бажають придбати універсальну роторну бритву, здатну ефективно працювати як у домашніх умовах, так і в подорожах, відрядженнях.
Корпус ергономічної форми зручно лягає в руку будь-якого розміру. Бритва Saturn ST-HC7425 оснащена робочою головкою з трьома роторними елементами, що плавають. Двоконтурні роторні ножі, що самозаточуються, виготовлені з якісної високолегованої сталі, легко зрізають щетинки на рівних ділянках шкіри і підлаштовуються під індивідуальні особливості рельєфу. Незважаючи на очевидну простоту, таке рішення показує хорошу ефективність на таких традиційно проблемних зонах, як підборіддя, шия та носогубна складка. Плаваючі роторні ножі та високоточні сітки роблять процедуру м'якою, комфортною і не викликає помітного подразнення. Система, що голить, очищається сухим способом, за допомогою комплектної щіточки. Вбудований акумулятор забезпечує високу автономність і заряджається на 100% лише за 2 години.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Saturn 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Saturn.
Купити Saturn ST-HC7425
Усі ціни 6 →Saturn ST-HC7425 | 490 грн. |
Saturn ST-HC7425 | 464 грн. |
Saturn ST-HC7425 | 469 грн. |
Бритва Saturn ST-HC7425 | 529 грн. |
Бритва Saturn ST-HC7425 | 445 грн. |
Бритва SATURN ST-HC7425 | 469 грн. |