Ваги Aurora AU 4308
Aurora AU 4308 НЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aurora 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aurora.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aurora AU 4308
Усі ціни 19 →Ваги підлогові Aurora AU4308 | 379 грн. |
Ваги підлогові електронні AURORA AU 4308 | 359 грн. |
Вага підлогова Aurora AU 4308 AU-4308 | 326 грн. |
Ваги підлогові Aurora AU4308 | 379 грн. |
Aurora Ваги підлогові Aurora AU4308 | 379 грн. |
ще 14 пропозицій
Додаткові функції і можливості ваг Aurora AU 4308:
- Індикатор батареї
- Індикатор перевантаження
РекомендуємоПорівняти в таблиці →