Велосумка Author A-H721 QRX7 6.6 л (15002517)
Відео 1Фото 8 |
Author A-H721 QRX7 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Author 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Author.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Author A-H721 QRX7 6.6 л
Велосумка Сумка на кермо A-H721 A-H721 QRX7 d.25,4/d.31,8mm, без покриття | 2 006 грн. |
AUTHOR Сумка на руль Author A-H721 QRX7 d.25,4/ d.31,8mm, с местом для кар | 2 810 грн. |
Велосумка Сумка на кермо A-H721 A-H721 QRX7 d.25,4/d.31,8mm (15002517) | 2 817 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →