Велосумка Author A-H950 (15002640)
Фото 5 |
Author A-H950 без світловідбивачів |
|
Водонепроникна.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Author 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Author.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Author A-H950
Велосумка Сумка на вынос руля Author A-H950 Waterproof (15002640) | 1 890 грн. |
Велосумка Сумка на винос керма Author A-H950 Waterproof (15002640) | 1 895 грн. |
AUTHOR Сумка на вынос руля для мобильного телефона Author A-H950 Waterproo | 1 890 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →