Автоакумулятор AutoPart Galaxy Silver
від 2 274 до 5 856 грн. Призначення:авто Ємність:55 - 110 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:500 - 950 A |
Модифікації AutoPart Galaxy Silver 12
Galaxy Silver 6CT-55R | + праворуч | 55 Агод | 242x175x175 мм | 2 388 грн. | Partsplus.com.ua | |
Galaxy Silver 6CT-60L | + ліворуч | 60 Агод | 242x175x190 мм | 2 274 .. 3 147 грн. | Порівняти ціни 9 | |
Galaxy Silver 6CT-60R | + праворуч | 60 Агод | 242x175x190 мм | 2 335 .. 3 049 грн. | Порівняти ціни 7 | |
Galaxy Silver 6CT-62L | + ліворуч | 62 Агод | 242x175x190 мм | 2 438 .. 3 329 грн. | Порівняти ціни 7 | |
Galaxy Silver 6CT-62R-590 | + праворуч | 62 Агод | 242x175x190 мм | 2 438 .. 3 374 грн. | Порівняти ціни 8 | |
Galaxy Silver 6CT-66R | + праворуч | 66 Агод | 242x175x190 мм | 2 776 .. 3 843 грн. | Порівняти ціни 9 | |
Galaxy Silver 6CT-78R | + праворуч | 78 Агод | 278x175x190 мм | 3 136 .. 4 337 грн. | Порівняти ціни 8 | |
Galaxy Silver 6CT-85R SB | + праворуч | 85 Агод | 315x175x175 мм | 3 826 .. 4 831 грн. | Порівняти ціни 3 | |
Galaxy Silver 6CT-88R | + праворуч | 88 Агод | 278x175x190 мм | 3 507 .. 4 854 грн. | Порівняти ціни 8 | |
Galaxy Silver 6CT-100R | + праворуч | 100 Агод | 353x175x190 мм | 3 929 .. 5 488 грн. | Порівняти ціни 7 | |
Galaxy Silver 6CT-110R | + праворуч | 110 Агод | 353x175x190 мм | 4 388 .. 5 856 грн. | Порівняти ціни 12 |
Відеоогляди
Рекомендуємо