Автоакумулятор AutoPart Galaxy Silver 6CT-60L
від 2 232 до 3 135 грн. Порівняти ціни 10 →Призначення:авто Ємність:60 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:590 A |
Модифікації AutoPart Galaxy Silver 12
Характеристики
AutoPart Galaxy Silver 6CT-60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AutoPart 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AutoPart.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AutoPart Galaxy Silver 6CT-60L
Сортувати
Autopart Galaxy Silver 60 Ah 12V (1) (ARL060-GAS1) | 2 777 грн. |
Autopart 6СТ-60 АзЕ Galaxy Silver (ARL060-GAS1) | 2 635 грн. |
Autopart Galaxy Silver 60 Ah 12V (1) (ARL060-GAS1) | 2 644 грн. |
Акумулятор автомобільний AutoPart 60 Ah/12V Galaxy Silver (ARL060-GAS1) AR | 2 446 грн. |
AutoPart Акумулятор автомобільний AutoPart 60 Ah/12V Galaxy Silver (ARL060 | 2 446 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо