WEB-камера Aver Media Cam570 (61U3500000AC)
Відео 3Фото 6 |
Aver Media Cam570 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aver Media 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aver Media.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aver Media Cam570
Усі ціни 6 →AVer PTZ-камера для ВКС CAM570 (61U3500000AC) | 156 072 грн. |
AVer PTZ-камера для ВКС CAM570 (61U3500000AC) | 156 072 грн. |
PTZ-камера для ВКС AVer CAM570 (61U3500000AC) 61U3500000AC | 156 072 грн. |
Система відеоконференції AVer Informаtion Inc. CAM570 (61U3500000AC) 61U35 | 139 578 грн. |
AVer CAM570 Black (61U3500000AC) 61U3500000AC | 155 799 грн. |
PTZ-камера для ВКЗ AVer CAM570 (61U3500000AC) | 191 305 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →