Пристрій відеозахоплення Aver Media Live Gamer MINI (GC311)
Відео 21Фото 9 |
Aver Media Live Gamer MINI |
|
Компактний та продуктивний зовнішній пристрій для захоплення відео FullHD-дозвіл, який здатний захоплювати та компресувати цифровий відеопотік без залучення ресурсів ПК або ноутбука. Дозволяє записувати потоки 1080p при 30/60 к/с, 720p при 30 к/с 576p при 30 к/с 480p при 30 к/с та забезпечує потокову трансляцію FullHD-контенту. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований використання з персональними комп'ютерами, моноблоками і ноутбуками.
Призначена для широкого кола стримерів, яким необхідний надійний мобільний інструмент для захоплення та компресії цифрового відеопотоку високої роздільної здатності (MPEG 4, H.264 + AAC до 20 Мбіт/с при апаратному кодуванні). Пристрій для захоплення відео Aver Media Live Gamer MINI виконаний у невеликому пластиковому корпусі вагою всього 74 г, в якому встановлена пасивна система охолодження (радіатор) та є 3 різні роз'єми.
Два порти HDMI (вхід та вихід) виконують функції входу та виходу цифрового відеосигналу, а інтерфейс microUSB необхідний для підключення до комп'ютера для передачі стисненого відеосигналу та живлення. Цей девайс підтримує технологію UVC, що базується на стандартних драйверах. Таким чином, користувачеві потрібно лише підключити пристрій захоплення, і він буде готовий до запису та стримування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aver Media 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aver Media.
Купити Aver Media Live Gamer MINI
Усі ціни 9 →Пристрій захоплення відео AVerMedia Live Game Portable MINI GC311 Black (6 | 5 100 грн. |
Устройство захвата видео AVerMedia Live Game Portable MINI GC311 Black 61G | 5 840 грн. |
AVerMedia GC311 61GC3110A0AB | 5 799 грн. |
AVerMedia Live Gamer MINI GC311 (61GC3110A0AB) Black 61GC3110A0AB | 5 825 грн. |
Пристрій захоплення відео AVerMedia Live Game Portable MINI GC311 Black (6 | 5 100 грн. |