Пристрій відеозахоплення Aver Media EzRecorder 330 (ER330)
Aver Media EzRecorder 330 2021 рік |
|
Представлене в 2021 році пристрій відеозахоплення торгової марки Aver Media відноситься до рішень для автономної запису ігор або організації інших видів стрімінгу без комп'ютера. В рамках фірмової лінійки модель можна вважати продуктом середнього класу. Тут підтримується наскрізне дозвіл 4K при 60 кадрах в секунду, а запис при цьому можлива в форматі до 1080p60. Відповідно геймер може насолоджуватися грою в UltraHD, а одночасно записувати відео в FullHD-якості.
Пристрій відеозахоплення Aver Media EzRecorder 330 сумісний з різними носіями даних, включаючи карти пам'яті micro SD, жорсткі диски або навіть NAS-сервера, але не працює з флешками. А для кодування відео передбачена підтримка H. 265 з більшим ступенем стиснення при тій же якості відео, ніж при H. 264. Тут також пропонується багатий набір інтерфейсів, включаючи 2 HDMI, AV-вихід і аудіовихід 3.5 мм, LAN-порт з пропускною здатністю 100 Мбіт/с.до інших фішок моделі відноситься функція Instant Highlight для швидкого старту запису важливих ігрових або інших моментів (активується окремою кнопкою з комплектного пульта) і настройку щоденного планування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aver Media 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aver Media.
Купити Aver Media EzRecorder 330
Усі ціни 7 →Пристрій захоплення відео AVerMedia EzRecorder ER330(61ER330000AB) 61ER330 | 7 400 грн. |
Пристрій захоплення відео AVerMedia EzRecorder ER330 61ER330000AB | 7 400 грн. |
AVerMedia EzRecorder ER330 (61ER330000AB) Black 61ER330000AB | 7 381 грн. |
Пристрій захоплення відео AVerMedia ER330 EzRecorder (61ER330000AB) | 7 400 грн. |
Пристрій захоплення відео AverMedia EzRecorder 330 Black (61ER330000AB) | 8 732 грн. |
Пристрій для запису та стріму без ПК AVerMedia EzRecorder 330 - ER330 | 10 588 грн. |
Пристрій захоплення відео AVerMedia EzRecorder ER330 | 9 472 грн. |