Стабілізатор напруги Awattom SNTPT-66.0 66000 Вт
Товар застарів 110 565 грн. Тип стабілізатора: симісторний; Вхідна напруга: 400 В (3 фази); Потужність (Вт): 66000; Вхідна напруга (В): 242-479; Точність вихідної напруги (±), %: 2.5; Швидкість спрацьовування (мс): 20; ККД (%): 95; |
Awattom SNTPT-66.0 66000 Вт
Тип:симісторний
Потужність:активна 66000 Вт
Вхідна напруга:242-479 В
КПД:95 %
Точність на виході (±):2.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Awattom SNTPT-66.0:
- Режим Байпас
- Номінальні вхідні напруги — 252-453 В
Модификації Awattom SNTPT-66.0
Ціни на Awattom SNTPT-66.0 |
---|---|---|---|---|
Awattom SNTPT-10.5 10500 Вт | від 31 950 грн. | 3 пропозиції | ||
Awattom SNTPT-13.2 13200 Вт | від 44 550 грн. | 2 пропозиції | ||
Awattom SNTPT-16.5 16500 Вт | від 36 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Awattom SNTPT-21.0 21000 Вт | від 39 600 грн. | 1 пропозиція | ||
Awattom SNTPT-26.4 26400 Вт | від 71 100 грн. | 4 пропозиції | ||
Awattom SNTPT-33.0 33000 Вт | від 67 950 грн. | 1 пропозиція | ||
Awattom SNTPT-41.6 41600 Вт | від 85 050 грн. | 5 пропозицій | ||
Awattom SNTPT-52.8 52800 Вт | від 114 750 грн. | 5 пропозицій | ||
Awattom SNTPT-82.5 82500 Вт | від 131 850 грн. | 3 пропозиції | ||
Awattom SNTPT-105.0 105000 Вт | від 162 450 грн. | 3 пропозиції | ||
Awattom SNTPT-120.0 120000 Вт | від 313 200 грн. | 2 пропозиції |