Стабілізатор напруги Awattom Silver-7.0 7000 Вт
Фото 3 |
Awattom Silver-7.0 7000 Вт
Тип:симісторний
Потужність:активна 7000 Вт
Вхідна напруга:136-260 В
КПД:95 %
Точність на виході (±):10 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Awattom Silver-7.0 7000 Вт
Стабилизатор напряжения однофазный Awattom Silver -7.0 Silver-7.0 | 13 950 грн. |
Стабилизатор напряжения Awattom Silver-7.0 | 13 950 грн. |
Стабілізатор напруги Прочан Awattom Silver-7.0 (32А) Awattom Silver-7.0 (3 | 13 950 грн. |
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Awattom Silver-7.0:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації — 9
Модификації Awattom Silver-7.0
Ціни на Awattom Silver-7.0 |
---|---|---|---|---|
Awattom Silver-5.5 5500 Вт | від 12 750 грн. | 2 пропозиції | ||
Awattom Silver-7.0 7000 Вт | від 13 950 грн. | 3 пропозиції | ||
Awattom Silver-8.8 8800 Вт | від 14 850 грн. | 3 пропозиції | ||
Awattom Silver-11.0 11000 Вт | від 23 550 грн. | 4 пропозиції | ||
Awattom Silver-13.8 13800 Вт | від 24 600 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →