Стабілізатор напруги Awattom SNOPT-4.4 4400 Вт (11371)
Відео 1Фото 4 |
Awattom SNOPT-4.4 4400 Вт
Тип:симісторний
Потужність:активна 4400 Вт
Вхідна напруга:136-278 В
КПД:95 %
Точність на виході (±):2.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Модифікацію моделі SUN адаптовано для роботи з сонячними енергосистемами
Всі характеристики
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Awattom SNOPT-4.4:
- Режим Байпас
Модификації Awattom SNOPT-4.4
Ціни на Awattom SNOPT-4.4 |
---|---|---|---|---|
Awattom SNOPT-3.5 3500 Вт | від 13 550 грн. | 2 пропозиції | ||
Awattom SNOPT-4.4 4400 Вт | від 14 850 грн. | 2 пропозиції | ||
Awattom SNOPT-5.5 5500 Вт | від 15 600 грн. | 4 пропозиції | ||
Awattom SNOPT-7.0 7000 Вт | від 13 950 грн. | 7 пропозицій | ||
Awattom SNOPT-8.8 8800 Вт | від 23 700 грн. | 7 пропозицій | ||
Awattom SNOPT-11.0 11000 Вт | від 29 400 грн. | 7 пропозицій | ||
Awattom SNOPT-13.8 13800 Вт | від 36 900 грн. | 5 пропозицій | ||
Awattom SNOPT-17.6 17600 Вт | від 49 500 грн. | 5 пропозицій | ||
Awattom SNOPT-22.0 22000 Вт | від 52 350 грн. | 4 пропозиції | ||
Awattom SNOPT-27.5 27500 Вт | від 57 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Awattom SNOPT-40.0 40000 Вт | від 104 400 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →