Стабілізатор напруги Awattom SNOPT-2.2 2200 Вт (11369)
Відео 1Фото 3 |
Awattom SNOPT-2.2 2200 Вт
Тип:симісторний
Потужність:активна 2200 Вт
Вхідна напруга:136-278 В
КПД:95 %
Точність на виході (±):2.5 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:настінний, підлоговий
Модифікацію моделі SUN адаптовано для роботи з сонячними енергосистемами
Всі характеристики
Купити Awattom SNOPT-2.2 2200 Вт
Усі ціни 6 →Стабилизатор напряжения Awattom СНОПТ-2.2 | 8 550 грн. |
Стабилизатор Awattom СНОПТ 2,2 кВт (Ш) 00-00009653 | 10 200 грн. |
Стабілізатор напруги Прочан Awattom СНОПТ-2,2 (10A) Awattom СНОПТ-2.2 (10А | 8 550 грн. |
Стабілізатор напруги Awattom СНОПТ 2,2 кВт (Ш) | 10 200 грн. |
Стабілізатор симісторний підвищеної точності 2кВт ± 2,5 Прочан Awattom СНО | 8 550 грн. |
Стабілізатор напруги Прочан Awattom СНОПТ 2,2 кВт | 8 550 грн. |
Відеоогляди
Модельні відмінності:
- Модель SNOPT-2.2 — ступінь захисту – IP 20
- Модель SNOPT-2.2 IP56 — ступінь захисту IP 56
Модификації Awattom SNOPT-2.2
Ціни на Awattom SNOPT-2.2 |
---|---|---|---|---|
Awattom SNOPT-0.5 500 Вт | від 6 150 грн. | 5 пропозицій | ||
Awattom SNOPT-1.0 1000 Вт | від 7 650 грн. | 6 пропозицій | ||
Awattom SNOPT-2.2 2200 Вт | від 8 550 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →