Витяжний вентилятор Awenta Silent KWS100T
Модифікації Awenta Silent 6
Характеристики
Awenta Silent KWS100T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Awenta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Awenta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Awenta Silent KWS100T
Сортувати
Awenta Awenta System+ Silent KWS100T | 1 411 грн. |
Витяжний вентилятор з таймером затримки вимкнення Awenta KWS 100 T Inside | 1 570 грн. |
Витяжний вентилятор з таймером затримки вимкнення Awenta KWS 100 T PTGG-M | 2 150 грн. |
Витяжний вентилятор з таймером затримки вимкнення Awenta KWS 100 T PTGB-M | 2 150 грн. |
Витяжний вентилятор з таймером затримки вимкнення Awenta KWS 100 T PTG whi | 2 150 грн. |
Витяжний вентилятор з таймером затримки вимкнення Awenta KWS 100 T PTI ста | 1 870 грн. |
Витяжний вентилятор з таймером затримки вимкнення Awenta KWS 100 T PTB whi | 1 570 грн. |
Витяжний вентилятор з таймером затримки вимкнення Awenta KWS 100 T PTGB-P | 2 150 грн. |
Витяжний вентилятор Awenta з таймером затримки вимкнення KWS 100 T PTCBM b | 1 634 грн. |
Закрити
Рекомендуємо