Витяжний вентилятор Awenta Silent KWS100
Модифікації Awenta Silent 6
Характеристики
Awenta Silent KWS100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Awenta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Awenta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Awenta Silent KWS100
Сортувати
Awenta Awenta System+ Silent KWS100 | 1 094 грн. |
Витяжний вентилятор Awenta KWS 100 PTB white білий | 1 260 грн. |
Awenta Awenta System+ Silent KWS100-PI100 | 1 289 грн. |
Витяжний вентилятор Awenta KWS 100 Escudo PEB білий | 1 260 грн. |
Витяжний вентилятор Awenta KWS 100 Inside PI під плитку | 1 260 грн. |
Витяжний вентилятор Awenta KWS 100 Escudo PEE бежевий | 1 260 грн. |
Витяжний вентилятор Awenta KWS 100 PTCBP black пластик чорний глянець | 1 320 грн. |
Витяжний вентилятор Awenta KWS 100 PTCBM black пластик чорний матовий | 1 320 грн. |
Закрити
Рекомендуємо