Витяжний вентилятор Awenta Silent KWS125H
Модифікації Awenta Silent 6
Характеристики
Awenta Silent KWS125H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Awenta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Awenta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Awenta Silent KWS125H
Сортувати
Awenta Awenta System+ Silent KWS125H | 1 905 грн. |
Витяжний вентилятор з датчиком вологості і таймером Awenta KWS 125 H PTI с | 2 390 грн. |
Awenta Awenta System+ Silent KWS125H-PEB125 | 2 187 грн. |
Awenta Awenta System+ Silent KWS125H-PET125 | 2 258 грн. |
Awenta Awenta System+ Silent KWS125H-PI125 | 2 187 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Рекомендуємо