Витяжний вентилятор Awenta Silent KWS125T
Модифікації Awenta Silent 6
Характеристики
Awenta Silent KWS125T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Awenta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Awenta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Awenta Silent KWS125T
Сортувати
Awenta Awenta System+ Silent KWS125T | 1 623 грн. |
Витяжний вентилятор з таймером затримки вимкнення Awenta KWS 125 T PTG whi | 2 380 грн. |
Awenta Awenta System+ Silent KWS125T-PEB125 | 1 905 грн. |
Awenta Awenta System+ Silent KWS125T-PET125 | 1 976 грн. |
Awenta Awenta System+ Silent KWS125T-PI125 | 1 905 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Рекомендуємо